Niezbędne informacje
 Serwis Telefonów GSM
 Jak Kupować w sklepie
 Bezpieczeństwo sklepu
 Gwarancje i reklamacje
Ilość towarów w koszyku: 0
Wartość towarów: 0,00 zł
 
 Strona główna  Promocje  Moje konto  Program rabatowy  Regulamin sklepu  Kontakt
...jest pusty
Adres E-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
     Telekomunikacyjne niusy:

Cyfrowy Polsat zamierza opanować rynek mobilnej TV

Telewizja mobilna nie ma w naszym kraju szczęścia. Po obiecującym początku okazało się, że w sumie praktycznie nikt nie jest nią zainteresowany. Być może nowe plany Cyfrowego Polsatu wzbudzą większe zainteresowanie i zaczniemy oglądać programy TV na urządzeniach mobilnych.

Mobilna telewizja Cyfrowego Polsatu ma wystartować jeszcze przed Euro 2012. Jest to rozwinięcie usługi, która miała być świadczona przez Info-TV-FM w technologii DVB-H, a której nie udało się w końcu wprowadzić w życie ze względu na niechęć operatorów komórkowych. W związku z tym spółka postanowiła rozpocząć współpracę z Cyfrowym Polsatem i wykorzystać jednak technologię DVB-T. Tę samą, w której dostępna jest naziemna darmowa telewizja cyfrowa.

Klient, który zechce skorzystać z tej oferty, będzie potrzebował specjalnego mobilnego dekodera dostarczanego przez operatora. Dzięki temu urządzeniu właśnie sygnał cyfrowy trafi do smartfonów czy tabletów.

Dostępnych będzie 18 kanałów naziemnej telewizji cyfrowej, a także dodatkowych 8 kanałów i 12 stacji radiowych – oraz internetowa TV ipla. Ta ostatnia została właśnie kupiona przez Cyfrowy Polsat, dzięki czemu stała się właściwie częścią jego oferty.

To nie koniec planów. Cyfrowy Polsat nie skupi się jedynie na telewizji. Dzięki rozszerzeniu umowy z Polkomtelem CP będzie docelowo oferować usługi komórkowe Plusa (zamiast obecnych), ten zaś udostępni swoim klientom usługi telewizyjne Cyfrowego Polsatu.

Opublikowano: 2012-03-29 10:20:05

 

Znajdziesz u nas

telefony gsm

i

akcesoria gsm.

Zakupione w naszym sklepie komórki,

telefony gsm

i

akcesoria gsm

są objęte co najmniej roczną gwarancją. Prowadzimy również

komis gsm

i sklep gsm sprzedający komórki, telefony gsm,

oryginalne akcesoria

i inne towary niezbędne w użytkowaniu telefonów komórkowych. Usuwamy

simlocki

we wszystkich telefonach, a w szczególności: Nokia, Siemens, Alcatel, Sony Ericsson oraz Motorola. Nasz sklep , serwis i komis działają nieprzerwanie od 25 lat na terenie miasta

Kraków.

Polecamy również usługi naszego serwisu którego specjalnością jest

naprawa telefonów

oraz usuwanie i zakładanie blokad simlock. Nasza działalność nie skupia się wyłącznie na terenie miasta

Kraków

, ale również obejmuje obszar całego kraju. Sprzedajemy i naprawiamy telefony wszystkich marek, w tym głownie telefony gsm:

Nokia, Siemens, Alcatel, Sony Ericsson

oraz

Motorola

. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu.